Zgrzewarki i akcesoria

Do zamykania jednorazowych opakowań (papierowo-foliowych, foliowych, papierowych) służą zgrzewarki. Dostępne są dwie wersji zgrzewarek: impulsowe lub rolkowe. W zgrzewarkach impulsowych zgrzanie następuje poprzez zaciśnięcie szczęk natomiast w rolkowych poprzez zgrzanie opakowania w trakcie jego automatycznego przesuwu w zgrzewarce. Zgrzewarki impulsowe maja ograniczona długość zgrzewu i nie nadają się do pracy ciągłej oraz nie zaleca się w nich zamykania opakowań z fałdą. Przy pomocy zgrzewarek rolkowych wykonać można spoinę o dowolnej długości. Zgrzewarki rolkowe dostępne są w wersji z wbudowaną drukarką, która pozwala na nadrukowanie w trakcie zgrzewania odpowiednich informacji (np. daty ważności, kodu operatora itp.)
Zgrzewarki powinny być regularnie przeglądane zgodnie z wymaganiami producenta. Codziennie powinien być przeprowadzany test jakości zgrzewu. Zgodnie z wytycznymi niemieckiego DGXV, po każdej zmianie warunków procesu (materiał / parametry zgrzewania / proces sterylizacji) lub po jednym roku powinna być przeprowadzona kolejna walidacja. Problem ten można łatwo rozwiązać poprzez stosowanie zgrzewarek z wymiennym modułem. Poprzez proces wymiany modułu zgrzewania konserwacja I kalibracja odbywają się w prosty i szybki sposób. Po jego wymianie przez serwisanta firmowego jedyną rzeczą jaką potrzebujesz zrobić to zgrzać i wysterylizować kilka torebek I przesłać je do dostawcy z wypełnionym ich zestawieniem. Na podstawie Twoich danych przygotowany jest raport walidacyjny oraz wyniki badan torebek.

Zgrzewarka impulsowa STERIKING IS-250

Zgrzewarka impulsowa STERIKING IS-250

Zgrzewarka impulsowa IS-250
Prosta, bezpieczna w obsłudze, ciągle gotowa do pracy, regulowana siła nacisku, zgrzewanie zgodnie z DIN 58953, cz. 7, sygnał akustyczny i świetlny potwierdzający zakończenie procesu zgrzewania, wbudowany nóż tnący w obie strony, wbudowany podajnik na rękawy, spełnia wymogi EN, VDE, regulowana temperatura zgrzewania. 
 

Pokaż szczegóły

Zgrzewarka rolkowa STERIKING RS120A

Zgrzewarka rolkowa STERIKING RS120A

Zgrzewarka rolkowa RS 120A zapewnia bezpieczny i szybki proces zamykania wszystkich zgrzewalnych materiałów opakowaniowych, regulowaną temperaturę zgrzewania co umożliwia jej dostosowanie do rodzaju zgrzewanego materiału. Mocny zgrzew stanowi szczelną barierę dla bakterii.

Pokaż szczegóły

Zgrzewarka rolkowa ProSeal firmy Getinge Plus i Premium

Zgrzewarka rolkowa ProSeal firmy Getinge Plus i Premium

Szybkie i energooszczędne zgrzewarki rolkowe firmy Getinge zapewniają zwalidowane zamykanie opakowań sterylizacyjnych.
 

Pokaż szczegóły

Zgrzewarki rolkowe Enthral

Zgrzewarki rolkowe Enthral

Zgrzewarki produkowane są zgodnie z europejskimi wymogami bezpieczeństwa. Każda zgrzewarka jest osobno testowana i walidowana – certyfikat walidacji producenta, instrukcja obsługi oraz informacje serwisowe dołączamy do każdej zgrzewarki.Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
 

Pokaż szczegóły

Zgrzewarka Entrhal EM24  KCS

Zgrzewarka Entrhal EM24 KCS

Zgrzewarka rolkowe EM24 KCS (bez drukarki) oraz EM40 KCS (z drukarką) w porównaniu z innymi zgrzewarkami zajmuje mało miejsca a jej konstrukcja jest bardzo kompaktowa. Dzięki dużemu przejrzystemu wyświetlaczowi z łatwymi do zrozumienia informacjami jest bardzo łatwa w obsłudze.

Pokaż szczegóły
© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone