Pobierz nasz katalog

Myjnie dezynfektory do kaczek i basenów

Myjnie dezynfektory do pojemników na odchody pochodzenia ludzkiego dawniej nazywane płuczkami dezynfektorami przeznaczone są do opróżniania, mycia i dezynfekcji kaczek i basenów w oddziałach szpitalnych i innych placówkach.

Myjnie dostępne są w dwóch wykonaniach z załadunkiem od góry jak i od frontu.
W zależności od potrzeb myjnie ładowane od frontu mogą być wykonane w wersji z komorą z tworzywa sztucznego jak i ze stali nierdzewnej.

Myjnia dezynfektor Ninjo FD 1600 (Getinge FD 1600)

Myjnia dezynfektor Ninjo FD 1600 (Getinge FD 1600)

Myjnie dezynfektory linii NINJO FD1600 (dawna nazwa GETINGE FD 1600) są przeznaczone do opróżniania, mycia i dezynfekcji głównie kaczek i basenów.
Front obudowy wykonano z wysokiej jakości kompozytów, a boki ze stali nierdzewnej. Komora w zależności od modelu może być wykonana z wysokiej jakości kompozytów lub ze stali nierdzewnej.
 

Pokaż szczegóły

Myjnia dezynfektor TORNADO (Getinge FD 1800)

Myjnia dezynfektor TORNADO (Getinge FD 1800)

Myjnie dezynfektory linii TORNADO (GETINGE FD1800) są przeznaczone do opróżniania, mycia i dezynfekcji kaczek, basenów i innych utensyliów.
FD1800 to sterowana mikroprocesorowo myjnia-dezynfektor do kaczek i basenów, ładowana od frontu, przyjazna dla personelu obsługującego i serwisu.

Pokaż szczegóły

Myjnia dezynfektory AMIGO (Getinge 600)

Myjnia dezynfektory AMIGO (Getinge 600)

Łatwa do obsługi, najlepsze efekty, mycia i dezynfekcji, wygodny pedał uruchamiający proces w standardzie, automatyczne suszenie, załadunek od góry - to podstawowe cechy myjni dezynfektora do basenów, kaczek, róznorodnych naczyń czy butli do ssaków. 
Wszystkie myjnie dezynfektory serii AMIGO(Getinge 600) są ładowane od góry i mogą być używane do opróżniania, mycia i dezynfekcji.
Eliminuje to konieczność posiadania w brudowniku oddzielnego urządzenia do opróżniania naczyń oraz oddzielnego urządzenia do ich dezynfekcji, co oszczędza czas, miejsce i koszty.
Pełny proces – od opróżnienia do mycia i dezynfekcji – trwa tylko 4-7 minut.

 

Pokaż szczegóły

Arjo Liquids Flusher Detergent

Arjo Liquids Flusher Detergent

Do myjni do kaczek i basenów - łagodny zasadowy detergent skutecznie czyści mocno zabrudzone pojemniki na wydaliny pochodzenia ludzkiego.

Pokaż szczegóły

Arjo Liquids Flusher Rinse

Arjo Liquids Flusher Rinse

Do myjni do kaczek i basenów - łagodny zasadowy detergent do ochrony przed powstawaniem osadu z kamienia podczas automatycznego mycia.

Pokaż szczegóły
© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone