Myjnie-dezynfektory do kaczek i basenów

Myjnie dezynfektory do basenów i kaczek Ninjo (seria FD1600) i Tornado (seria FD1800)

W naszej ofercie dostępne są myjnie dezynfektory niskie (870 mm) oraz wysokie (1320 mm). Szerokość obu modeli to tylko 450 mm, a głębokość 580 mm. 

W wersjach wysokich wolnostojących znajduje się zamykana szafka na 2 niezbędne środki chemiczne w pięciolitrowych kanistrach, które maszyna pobiera w czasie procesu.

Front obudowy wykonano z wysokiej jakości kompozytów, a boki ze stali nierdzewnej. W zależności od modelu komora może być wykonana z wysokiej jakości kompozytów lub ze stali nierdzewnej.
Pojemność komory to 1 basen z pokrywą + 1 kaczka lub 3 kaczki. Dostępna jest również wersja z wbudowaną suszarką z filtrem HEPA suszeniem strumieniem wymuszonego powietrza.

W myjniach Ninjo istnieje możliwość wybrania z panelu sterownika 2 programów mycia i dezynfekcji tj. programu ekonomicznego i normalnego, natomiast w myjniach Tornado 3 programów tj. dodatkowo programu intensywnego. Możliwe jest ustawienie specjalnego programu na życzenie użytkownika.
Myjnie Ninjo standardowo zasilane są napięciem 230V, natomiast myjnie Tornado napięciem 400 V.
W myjniach wbudowany jest wyłącznik główny zasilania elektrycznego.

Niezbędne jest doprowadzenie zasilania wodą ciepłą i zimną oraz odprowadzenie do kanalizacji o średnicy 110 mm (lub 90 mm) umiejscowione w ścianie lub w podłodze.

Panele sterowania Ninjo i Tornado wyposażone są w wyświetlacz cyfrowy, który wyraźnie prezentuje poziom dezynfekcji oraz czas pozostały do zakończenia cyklu, umożliwiając śledzenie postępu cykli i planowanie pracy.

Zabrudzone naczynia są najpierw płukane przez dwie dysze obrotowe i dziewięć dysz stałych. Wypłukane i wymyte naczynia są następnie dezynfekowane przez te same dysze, rozprowadzające parę bezpośrednio na każde naczynie. Zawsze zapewniona jest dezynfekcja jego wnętrza a i sama myjnia - komora, orurowanie, dysze, itd. – są również dezynfekowane w każdym procesie, dzięki Systemowi Dezynfekcji Orurowania. Czas procesu płukania, dezynfekcji dla standardowego programu dla „basenów" – 7 – 11 minut.

W urządzeniach powinno się używać środków Arjo Liquids Flusher Rinse i Arjo Liquids Flusher Detergent.

Dla obu myjni dostępne są dokumenty potwierdzające skuteczność eliminacji Clostridium Difficile wystawiony przez niezależną instytucję naukową (badawczą). Myjnie spełniają wymagania normy PN EN ISO 15883.

Myjnia-dezynfektor Ninjo FD 1600

Myjnia-dezynfektor Ninjo FD 1600

NINJO FD 1600 myjnia-dezynfektor ładowana od przodu przeznaczona do opróżniania, mycia i dezynfekcji basenów i kaczek.

Konstrukcja myjni wykonana jest ze stali nierdzewnej, front obudowy, pokrywa górna i komora z wysokiej jakości kompozytów.
 

Pokaż szczegóły

Myjnia-dezynfektor Ninjo FD 1610

Myjnia-dezynfektor Ninjo FD 1610

NINJO FD 1610 myjnia-dezynfektor ładowana od przodu przeznaczona do opróżniania, mycia i dezynfekcji basenów i kaczek.

Konstrukcja i komora myjni wykonana ze stali nierdzewnej, front obudowy, pokrywa górna z wysokiej jakości kompozytów.

Pokaż szczegóły

Myjnie-dezynfektory Ninjo FD 1615 niskie

Myjnie-dezynfektory Ninjo FD 1615 niskie

NINJO FD 1615 myjnie-dezynfektory niskie ładowane od przodu przeznaczone do opróżniania, mycia i dezynfekcji basenów i kaczek.

Front obudowy może być wykonany z wysokiej jakości kompozytów lub ze stali nierdzewnej.

Pokaż szczegóły

Myjnia-dezynfektor TORNADO FD 1800

Myjnia-dezynfektor TORNADO FD 1800

TORNADO FD 1800 myjnia-dezynfektor ładowana od przodu przeznaczona do opróżniania, mycia i dezynfekcji basenów i kaczek.
Konstrukcja myjni, front obudowy i komora wykonane ze stali nierdzewnej.

Model Tornado FD 1810 ma funkcję bezdotykowej obsługi drzwi.

Pokaż szczegóły

Myjnia-dezynfektor Amigo S-607

Myjnia-dezynfektor Amigo S-607

Amigo S-607 myjnia-dezynfektor ładowana od góry do opróżniania, mycia i dezynfekcji basenów i kaczek,
może również służyć jako praktyczny zbiornik do wylewania nieczystości.

 

Pokaż szczegóły

Automatyczna myjnia-dezynfektor Typhon

Automatyczna myjnia-dezynfektor Typhon

Typhoon automatyczna myjnia-dezynfektor z przeszklonymi drzwiami, do opróżniania, mycia i dezynfekcji basenów i kaczek, umożliwia bezdotykową obsługę - automatyczne drzwi przesuwne z wbudowanym czujnikiem podczerwieni.

Pokaż szczegóły

Arjo Liquids Flusher Detergent

Arjo Liquids Flusher Detergent

Do myjni do kaczek i basenów - łagodny zasadowy detergent skutecznie czyści mocno zabrudzone pojemniki na wydaliny pochodzenia ludzkiego.

Pokaż szczegóły

Arjo Liquids Flusher Rinse

Arjo Liquids Flusher Rinse

Do myjni do kaczek i basenów - łagodny zasadowy detergent do ochrony przed powstawaniem osadu z kamienia podczas automatycznego mycia.

Pokaż szczegóły
© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone