Sterylizatory parowe

Sterylizatory serii GSS67H

Sterylizatory serii GSS67H

Sterylizator parowy serii GSS67H jest w pełni automatycznym urządzeniem przeznaczonym do powszechnego użytku w szpitalach. Posiada wprowadzone fabrycznie programy sterylizacji dla większości sterylizowanych w szpitalach artykułów. Cykl sterylizacji zawiera mechaniczne usuwanie powietrza połączone z seriami pulsów próżni i ciśnienia w celu efektywnego zastąpienia powietrza parą w całej objętości wsadu i zapewnienia bezpiecznej sterylizacji. Wymiary komory są dostosowane do sterylizacji w koszach zgodnych ze standardem SPRI oraz ISO lub w kontenerach zgodnych ze standardem DIN.

Pokaż szczegóły

Sterylizator o pojemności 1 STE

Sterylizator o pojemności 1 STE

Sterylizator Getinge HS33 to łatwe w obsłudze urządzenie znajdujace zastsowanie w małych klinikach, sterylizatorniach lokalnych itp. .Wystarczy zamknąć drzwi i nacisnąć przycisk start. Liczne akcesoria zapewniają łatwą obsługę.
Sterylizator Getinge HS33 jest dostępny w wersji z pojedynczymi i podwójnymi drzwiami, otwieranymi/zamykanymi ręcznie lub automatycznie. (Wersja z podwójnymi drzwiami jest tylko automatyczna.)

Pokaż szczegóły
© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone