Pobierz nasz katalog

O nas

STERIGAT Sp. z o.o. powstała w roku 2009 jest obecnie największym na rynku polskim dystrybutorem takich firm jak WIPAK MEDICAL czołowego wytwórcy opakowań sterylizacyjnych linii STERIKING®, GETINGE POLSKA Sp. z o.o., wyłącznym dystrybutorem firm PRINTEX MEDICAL oraz DAUD JEE.

Współpraca z tymi firmami, stanowiącymi czołówkę w branży dezynfekcji i sterylizacji sprawia, że oferowany przez spółkę produkt jest na najwyższym światowym poziomie. Doskonała znajomość dostawców zarówno wyposażenia jak i materiałów eksploatacyjnych stosowanych w procesach mycia, dezynfekcji i sterylizacji, umiejętność oceny jakości tego typu produktów, ich przydatności dla użytkownika, różnic pomiędzy ofertami wielu wytwórców pozwoliła na wybór najlepszych produktów.


Uczestniczymy w pracach KT 295 w Polskim Komitecie Normalizacyjnym, prowadzimy działalność szkoleniową, kompleksowo wyposażamy działy centralnych sterylizatorni oraz inne działy placówek służby zdrowia, w których stosowane są procedury mycia, dezynfekcji i sterylizacji.


Oferujemy myjnie dezynfektory do narzędzi chirurgicznych, sprzętu anestezjologicznego, myjnie ultradźwiękowe, sterylizatory, suszarki, myjnie-dezynfektory do basenów i kaczek, meble ze stali nierdzewnej, kosze i tace sterylizacyjne, opakowania sterylizacyjne w tym papiery, włókniny, rękawy i torebki sterylizacyjne, wskaźniki do kontroli procesów mycia, dezynfekcji i sterylizacji w tym wskaźniki chemiczne i biologiczne, inkubatory, pojemniki transportowe, regały magazynowe, szczotki różnego rodzaju itp. Oferowane przez nas wyroby mogą być stosowane w różnych metodach sterylizacji takich jak sterylizacja parą wodną, tlenkiem etylenu, formaldehydem, plazmą (H2O2) czy gorącym powietrzem.


Sprzedaż prowadzimy bezpośrednio i poprzez szeroko rozwiniętą sieć dilerów na terenie całej RP.

 

© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone