Myjnie ultradźwiękowe

Ultradźwiękowe oczyszczanie umożliwia bardzo dokładne usuwanie zanieczyszczeń z miejsc trudno dostępnych takich jak: gwinty, wnęki, szczeliny, dysze.
Na skuteczność oczyszczania, niezależnie od rodzaju zanieczyszczeń i powierzchni przedmiotów, ma wpływ temperatura kąpieli, czas oczyszczania, moc i częstotliwość drgań. Optymalna temperatura kąpieli do czyszczenia narzędzi chirurgicznych zanieczyszczonych krwią i szczątkami tkanek waha się od 27 °C do 44 °C. Jeżeli temperatura podniesie się powyżej 60 °C następuje koagulacja białka co znacznie utrudnia jego usunięcie. Skoagulowane białko tłumi ultradźwięki i zmniejsza skuteczność mycia. Woda do mycia ultradźwiękowego powinna być odgazowana przez 5 minut za każdym razem, kiedy się ją wymienia.

 

Myjnie ultradźwiękowe serii Elmasonic Med

Myjnie ultradźwiękowe serii Elmasonic Med

Myjnie ultradźwiękowe Elmasonic Med zapewniają niezawodne wstępne czyszczenie instrumentów medycznych, dentystycznych, chirurgicznych i implantów. Są zarejestrowane jako wyroby medyczne klasy I - zgodne z rozporządzeniem MDR (EU) 2017/745.

Pokaż szczegóły

Myjnie ultradźwiękowe serii Sonic

Myjnie ultradźwiękowe serii Sonic

Myjnie ultradźwiękowe Sonic zapewniają usunięcie z narzędzi medycznych najbardziej uciążliwych zanieczyszczeń znajdujących się w trudno dostępnych miejscach.

Pokaż szczegóły
© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone