Pobierz nasz katalog

System dozowania detergentu SSD

Dozownik SSD to prosty i łatwy w obsłudze system dozowania detergentów zapewniający większą kontrolę nad myciem ręcznym w komorze zlewozmywaka. Wbudowany system programowania umożliwia użytkownikowi ustawienie parametrów dozowania niezbędnych do usunięcia różnych stopni zanieczyszczeń w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów mycia.

Dozownik dostarcza detergenty do komory zlewozmywakowej przeznaczonej do wstępnego mycia, w której różne artykuły są namaczane i myte ręcznie. System dozowania jest wyposażony w sterowaną mikroprocesorowo pompę perystaltyczną, która dostarcza dokładną ilość środków chemicznych o optymalnej temperaturze i stężeniu zgodnie z zaleceniami producenta.

Instalacja jest łatwa. Zazwyczaj jest on montowany na ścianie, na której znajduje się zlewozmywak (zgodnie z lokalnymi przepisami). Dozownik może być także stosowany do dozowania detergentów do komór myjni ultradźwiękowych.

  • Brak odpadów występujących podczas ręcznego przygotowywania roztworów roboczych.
  • Umożliwia uzyskanie właściwych stężeń roztworów roboczych.
  • Użytkownik jest powiadamiany, gdy temperatura roztworu myjącego spadnie poniżej zakresu, w którym detergent jest skuteczny.
  • Możliwość stosowania różnych detergentów.
  • Zdalny przełącznik lub pedał umożliwiający łatwą i ergonomiczną obsługę (opcjonalnie).
  • Łatwa instalacja.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: STERIGAT Sp. z o.o. z siedzibą 02-989 Warszawa ul. Zaściankowa 50

Pola wymagane
© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone