przesuń w lewo
przesuń w lewo

Sterigat sp. z o.o.

Sterigat sp. z o.o. została założona w 2009 r. przez Zbigniewa Deca i Roberta Zajączkowskiego.

Doskonała znajomość dostawców zarówno wyposażenia jak i materiałów eksploatacyjnych stosowanych w procesach mycia, dezynfekcji i sterylizacji, umiejętność oceny jakości tego typu produktów, ich przydatności dla użytkownika, różnic pomiędzy ofertami wielu wytwórców pozwoliła na wybór najlepszych firm, z którym została nawiązana współpraca.

Sterigat sp. z o.o. jest obecnie wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim firmy PRINTEX wytwórcy etykiet do systemów dokumentacji, DAUD JEE producent tac i koszy sterylizacyjnych a także autoryzowanym przedstawicielem takich firm jak: GETINGE Polska sp. z o.o. jednej z czołowych firm rynku w branży sterylizacji i dezynfekcji w Polsce, największym w Polsce dystrybutorem firmy WIPAK czołowego wytwórcy opakowań sterylizacyjnych linii STERIKING® a także wielu innych światowych firm a także dystrubutorem takich firm jak Interlock, Terragene, Interster czy GORT.
Współpraca z tymi firmami, stanowiącymi czołówkę w branży dezynfekcji i sterylizacji sprawia, że oferowany przez spółkę produkt jest na najwyższym światowym poziomie.

Współpracujemy m.in. z:
getinge wipak valisafe
Copyright © 2011 STERIGAT. Wszelkie prawa zastrzeżone.