przesuń w lewo
przesuń w lewo

Sterigat sp. z o.o.

Sterigat sp. z o.o. została założona w 2009 r. przez Zbigniewa Deca i Roberta Zajączkowskiego.

Doskonała znajomość dostawców zarówno wyposażenia jak i materiałów eksploatacyjnych stosowanych w procesach mycia, dezynfekcji i sterylizacji, umiejętność oceny jakości tego typu produktów, ich przydatności dla użytkownika, różnic pomiędzy ofertami wielu wytwórców pozwoliła na wybór najlepszych firm, z którym została nawiązana współpraca.

Sterigat sp. z o.o. jest obecnie wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim firmy PRINTEX wytwórcy etykiet do systemów dokumentacji, a także autoryzowanym przedstawicielem takich firm jak: GETINGE GROUP lidera rynku w branży sterylizacji i dezynfekcji w Polsce, największym w Polsce dystrybutorem firmy WIPAK czołowego wytwórcy opakowań sterylizacyjnych linii STERIKING® a także wielu innych światowych firm.
Współpraca z tymi firmami, stanowiącymi czołówkę światową w branży dezynfekcji i sterylizacji sprawia, że oferowany przez spółkę produkt jest na najwyższym światowym poziomie.

Nowości

Sterylizator Stericool

Sterylizator Stericool

Stericool to nowoczesny sterylizator zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o niskotemperaturowej sterylizacji delikatnych narzędzi medycznych. Zastosowana w urządzeniu Stericool technologia niskotemperaturowej, plazmowej sterylizacji nadtlenkiem wodoru zapewnia odpowiednie środowisko sterylizacji bez ryzyka narażenia na wysokoprężną parę wodną, wysokie temperatury, promieniowanie jonizujące czy wysoce toksyczne i rakotwórcze substancje chemiczne. Skonfigurowane w urządzeniu programy sterylizacyjne są dostosowane do wymagań związanych ze sterylizowanymi wyrobami medycznymi. Szczegółowy opis programów sterylizacyjnych i ich zastosowanie do szerokiej gamy wyrobów medycznych. Sterylizatory plazmowe Stericool H2O2 to: różne pojemności komory, możliwość wyboru jednego z trzech programów sterylizacji - od szybkiego poprzez standardowy do zaawansowanego oraz pełna gama materiałów eksploatacyjnych.W przypadku sterylizatorów Stericool standardem są drzwi pojedyncze. Opcjonalnie dostępne są wersje przelotowe z podwójnymi drzwiami doskonale sprawdzające się w przypadku konieczności oddzielenia od siebie poszczególnych stref w nowoczesnych działach CS. W przypadku przerwania cyklu wsady sterylizacyjne wracają z powrotem do strefy artykułów czystych. Rozszerzona kompatybilność materiałowa dzięki działającemu w dwóch trybach iniektorowi zagęszczającemu: Opatentowana technologia pracy Stericool w dwóch trybach zapewnia zarówno możliwość korzystania z cyklu cechującego się różnym stężeniem, jak i z cyklu bez stężenia, dzięki czemu gwarantowana jest kompatybilność z wieloma materiałami.
Oferujemy pełną gamę materiałów eksploatacyjnych w tym wskaźniki chemiczne I biologiczne, materiały opakowaniowe itp.

Współpracujemy m.in. z:
getinge wipak valisafe
Copyright © 2011 STERIGAT. Wszelkie prawa zastrzeżone.