Rękawy papierowo-foliowe płaskie

Przeźroczyste rękawy STERIKING® są opakowaniami otwieranymi poprzez oddzielanie warstw opakowania i są zgodne z wymaganiami międzynarodowych norm: ISO 11607 – 1:2006, ISO 11607-2:2006, EN 868-5:2009. Wyroby są zarejestrowane jako produkty klasy 1 jako akcesoria wg zapisów Dyrektywy Europejskiej dla Wyrobów Medycznych MDD/93/42 która została wdrożona jako Akt Fiński 1505/94. Dla potwierdzenia spełniania wymagań MDD/93/42 na etykiecie kartonu transportowego jest wydrukowany znak CE.
Opakowania sterylizacyjne STERIKING® są zaprojektowane, walidowane i wytwarzane tak, aby mogły być stosowane zgodnie z przeznaczeniem.

Przeźroczyste opakowania STERIKING® są wytwarzane z papieru medycznego (o gramaturze 70 g/m2) termicznie połączonego z wielowarstwowym laminatem poliestrowo- polipropylenowym PET/PP. Wszystkie półprodukty są zatwierdzone przez FDA. Rekomendowana temperatura do końcowego zgrzewania zapakowanego pakietu w zależności od czasu i nacisku w urządzeniu zgrzewającym wynosi od 165 do 200 ºC.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: STERIGAT Sp. z o.o. z siedzibą 02-989 Warszawa ul. Zaściankowa 50

Pola wymagane
© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone