Zgrzewarki rolkowe Enthral

Zgrzewarki produkowane są zgodnie z europejskimi wymogami bezpieczeństwa. Modele z symbolem K dają możliwość spełnienia wszystkich wymagań normy ISO 11607-2. Każda zgrzewarka jest osobno testowana i walidowana – certyfikat walidacji producenta, instrukcja obsługi oraz informacje serwisowe dołączamy do każdej zgrzewarki.
Ogromną zaletą zgrzewarek ENTRHAL są bardzo małe wymiary zewnętrzne. Zajmują one mało miejsca na stole, a ich wydajność jest znakomita.
Dzięki dużemu, przejrzystemu wyświetlaczowi z łatwymi w zrozumieniu komunikatami zgrzewarka jest bardzo łatwa w obsłudze. Nawet niewprawna osoba nie będzie miała kłopotów z jej obsługiwaniem.
Nowoczesny element grzewczy rozgrzewa się bardzo szybko, rozkłada ciepło równomiernie zapewniając za każdym razem doskonały zgrzew.  

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: STERIGAT Sp. z o.o. z siedzibą 02-989 Warszawa ul. Zaściankowa 50

Pola wymagane
© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone