Wysokiej jakości opakowania ProWrap

Wysokiej jakości opakowania o symbolu Steriking ProWrap SMX, wykonane w postaci pięciowarstwowej materii polipropylenowej to najnowsze osiągnięcia technologiczne w dziedzinie opakowań sterylizacyjnych. Odznaczają się bardzo wysoką barierowością dla mikroorganizmów. Są znaczniej bardziej wytrzymałe na rozerwanie, przepuklenie i inne parametry mechaniczne niż standardowe papiery i włókniny, a przy tym są od nich lżejsze i bardziej miękkie. Łatwiej się układają i nie rozpylają cząstek. Można je stosować jako drugą warstwę obok tradycyjnego papieru lub włókniny. Można je używać w każdym rodzaju sterylizacji, ale szczególnie nadają się do sterylizacji plazmowej - nie zawierają celulozy. Dostępne w kolorach niebieskim lub zielonym o różnych odcieniach.

Występują w postaci arkuszy o wymiarach: 75 x 75, 90 x 90, 100 x 100 i 120 x 120 cm. 

 

ProWrap SMX 1

ProWrap SMX-1 Włóknina wielowarstwowa niebieska, lekka. 
Opakowanie idealne do połączenia z tradycyjną włókniną lub papierem krepowanym; może służyć jako wewnętrzna warstwa do kontenerów sterylizacyjnych; bardzo lekka - tylko 37 g/m2; do zawijania małych i średnich tac sterylizacyjnych.  Kolor jasnoniebieski.

Pokaż szczegóły

ProWrap SMX 2

ProWrap SMX-2 - Włóknina wielowarstwowa niebieska. Opakowanie idealne do połączenia z tradycyjną włókniną lub papierem krepowanym; lekka - tylko 47 g/m2; do zawijania średnich i dużych tac sterylizacyjnych. Kolor niebieski.


 

Pokaż szczegóły

ProWrap SMX 3

ProWrap SMX-3 - Włóknina wielowarstwowa niebieska, mocna. Opakowanie do zawijania bardzo ciężkich zestawów. Wyśmienita wytrzymałość mechaniczna przy jednoczesnej miękkości i zdolności do układania. Gramatura 55 g/m2.

Pokaż szczegóły

ProWrap SMX   2+

ProWrap SMX 2+

ProWrap SMX-2+. Włóknina wielowarstwowa zielona regularna.
Charakteryzuje się szerokim zastosowaniem. Może służyć jako opakowanie lub obłożenie pola operacyjnego. Charakteryzuje się podwyższoną odpornością na zwilżanie alkoholem. Gramatura 47 g/m2.

Pokaż szczegóły

ProWrap SMX 4

ProWrap SMX-4.  Włóknina wielowarstwowa niebieska, super mocna.
Do zestawów ortopedycznych i innych bardzo ciężkich tac narzędziowych.

Pokaż szczegóły
© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone