przesuń w lewo
przesuń w lewo

Wkładki absorbcyjne do tac sterylizacyjnych

STERIKING® Wkładki do tac są specjalnie opracowanymi papierami medycznymi pochłaniającymi nadmierną wilgoć z tac narzędziowych w czasie sterylizacji. Służą one również do zapobiegania uszkodzeniom opakowania tac lub koszy sterylizacyjnych podczas całego procesu sterylizacji. Są wyłącznie do jednorazowego użytku.

Arkusze wkładek do tac STERIKING® są produkowane z utlenionego i wybielonego papieru medycznego. Wytwarzane z obrobionego chemicznie pierwotnego ścieru drzewnego, wolne od zabrudzeń i nieprzyjemnego zapachu w stanie suchym i mokrym. STERIKING® wkładki do tac są białe i nie pozostawiają puszków czy włókien podczas normalnego użytkowania. Nie powodują korozji instrumentów.
Dostępne są następujące rodzaje wkładek absorbcyjnych do tac sterylizacyjnych:

  • TL             - wkładka z papieru krepowanego

  • TLWE       - wkładka z naciętymi krawędziami

  • TLNW       - wkładka absorbcyjna włókninowa

 


Wkładki absorbcyjne do tac sterylizacyjnych serii TL

Wkładki do tac TL to specjalnie zaprojektowane papiery medyczne pochłaniające nadmierną wilgoć z tac narzędziowych w czasie sterylizacji.
Wkładki absorbcyjne do tac sterylizacyjnych serii TL
Włókninowe wkładki do tac sterylizacyjnych

Włókninowe wkładki do tac sterylizacyjnych

STERIKING® Tray Liners TLNW są specjalnie opracowanymi włókninami medycznymi pochłaniającymi nadmierną wilgoć z tac narzędziowych w czasie sterylizacji. Służą one również do zapobiegania uszkodzeniom opakowania tac lub koszy sterylizacyjnych podczas całego procesu sterylizacji. Są one wyłącznie do jednorazowego użytku.  
Włókninowe wkładki do tac sterylizacyjnych

Wkładki absorbcyjne z naciętymi krawędziami

Wkładki do tac TLWE  to specjalnie zaprojektowane papiery medyczne pochłaniające nadmierną wilgoć z tac narzędziowych w czasie sterylizacji. Posiadają wstępnie nacięte krawędzie oraz zagięte boki umożliwiajace ich łatwe umieszczenie w tacy sterylizacyjnej.  
Wkładki absorbcyjne z naciętymi krawędziami
Współpracujemy m.in. z:
getinge wipak valisafe
Copyright © 2011 STERIGAT. Wszelkie prawa zastrzeżone.