Wkładki absorbcyjne do tac sterylizacyjnych

STERIKING® Wkładki do tac są specjalnie opracowanymi papierami medycznymi pochłaniającymi nadmierną wilgoć z tac narzędziowych w czasie sterylizacji. Służą one również do zapobiegania uszkodzeniom opakowania tac lub koszy sterylizacyjnych podczas całego procesu sterylizacji. Są wyłącznie do jednorazowego użytku.

Arkusze wkładek do tac STERIKING® są produkowane z utlenionego i wybielonego papieru medycznego. Wytwarzane z obrobionego chemicznie pierwotnego ścieru drzewnego, wolne od zabrudzeń i nieprzyjemnego zapachu w stanie suchym i mokrym. STERIKING® wkładki do tac są białe i nie pozostawiają puszków czy włókien podczas normalnego użytkowania. Nie powodują korozji instrumentów.
Dostępne są następujące rodzaje wkładek absorbcyjnych do tac sterylizacyjnych:

  • TL             - wkładka z papieru krepowanego

  • TLWE       - wkładka z naciętymi krawędziami

  • TLNW       - wkładka absorbcyjna włókninowa

 

Wkładki absorbcyjne z naciętymi krawędziami

Wkładki do tac TLWE  to specjalnie zaprojektowane papiery medyczne pochłaniające nadmierną wilgoć z tac narzędziowych w czasie sterylizacji. Posiadają wstępnie nacięte krawędzie oraz zagięte boki umożliwiajace ich łatwe umieszczenie w tacy sterylizacyjnej.
 

Pokaż szczegóły

Włókninowe wkładki do tac sterylizacyjnych

Włókninowe wkładki do tac sterylizacyjnych

STERIKING® Tray Liners TLNW są specjalnie opracowanymi włókninami medycznymi pochłaniającymi nadmierną wilgoć z tac narzędziowych w czasie sterylizacji. Służą one również do zapobiegania uszkodzeniom opakowania tac lub koszy sterylizacyjnych podczas całego procesu sterylizacji. Są one wyłącznie do jednorazowego użytku.
 

Pokaż szczegóły

Wkładki absorbcyjne do tac sterylizacyjnych serii TL

Wkładki do tac TL to specjalnie zaprojektowane papiery medyczne pochłaniające nadmierną wilgoć z tac narzędziowych w czasie sterylizacji.

Pokaż szczegóły
© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone