Torebki

Torebki sterylizacyjne są specjalnie skonstruowane tak, aby łatwo można było zapakować w nie narzędzia przeznaczone do sterylizowania, a także aby aseptyczne otwieranie torebek było jak najprostsze i nie powodowało ryzyka kontaminacji. Są przygotowane do natychmiastowego użycia i zdecydowanie łatwiej się je otwiera niż torebki samodzielnie przygotowane z rękawów sterylizacyjnych. Dostępne są torebki do różnych zastosowań. Do pakowania artykułów sterylizowanych para wodną, do pakowania wyrobów po sterylizacji itp.

Torebki papierowo - foliowe

Torebki papierowo - foliowe

Przeźroczyste torebki papierowo - foliowe służą najczęściej do pakowania pojedyńczych narzędzi, małych zestawów i innych wyrobów. Konstrukcja torebek umożliwia aseptyczne otwarcie i podanie narzędzia podczas operacji.

Pokaż szczegóły

Zgrzewalne torebki papierowe

Torebki papierowe wykonane są z niezwilżalnego wodą papieru specjalnej klasy. Naniesiony na stronie wewnętrznej zgrzewalny lakier umożliwia zamknięcie zapakowanej torebki przy pomocy zgrzewarki. Sposób otwierania torebek papierowych jest pokazany na torebkach, wymaga użycia nożyczek.

Pokaż szczegóły

Torebki do transportu i przechowywania (opakowanie posterylizacyjne)

Torebki osłonowe wytwarzane są z mocnej, przeźroczystej, laminowanej folii z tworzywa sztucznego. Są przeznaczone do transportu i długiego przechowywania pakietów wysterylizowanych uprzednio w innym opakowaniu sterylizacyjnym.  

Pokaż szczegóły

Torebki włókninowo-foliowe

Przeźroczyste torby włókninowo - foliowe przeznaczone są do zapakowania raczej ciężkich zestawów niż pojedyńczych narzędzi chirurgicznych. Użycie włókniny zamiast papieru miało na celu zwiększenie odporności opakowania na uszkodzenie mechaniczne.

Pokaż szczegóły
© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone