Taśma wskaźnikowa

Taśmy wskaźnikowe STERIKING® spełniają wymagania normy międzynarodowej ISO 11140-1, (wskaźnik procesu klasa 1), są zaprojektowane, walidowane i wytwarzane tak, aby były właściwe do celów, do których je przeznaczono.

Taśma wskaźnikowa STERIKING® jest wytwarzana z mocno impregnowanego papieru krepowego , pokrytego środkiem klejącym bazowanym na suchej naturalnej gumie i syntetycznych lepkich żywicach.
Atrament wskaźnikowy zareaguje pozytywnie po przejściu procesu. Poprzez wpływ parametrów sterylizacji słowo „gas” nadrukowane na taśmie zmieni (w przypadku procesu sterylizacji tlenkiem etylenu) zmienia kolor z brązowego na zielony.
W przypadku sterylizacji parą wodną na taśmie pojawiają się ciemne linie natomiast w przypadku sterylizacji gorącym powietrzem znak V zmienia kolor na czarny.
Dostępne są również taśmy wzmocnione w kolorze niebieski przeznaczone do zamykania pakietów zapakowanych w włókniny poddawanych procesom sterylizacji parą wodną jak również taśmy do sterylizacji plazmowej.

Poza taśmami wskaźnikowymi dostępne są również taśmy służące jedynie do zamykania pakietów bez naniesionego wskaźnika .
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: STERIGAT Sp. z o.o. z siedzibą 02-989 Warszawa ul. Zaściankowa 50

Pola wymagane
© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone