STERIPRO

 

W karcie pacjenta, poprzez wklejenie etykiety, jest zamieszczona informacja o cyklu, w którym był sterylizowany pakiet z narzędziami użytymi podczas zabiegu. Protokoły, przechowywane w Centralnej Sterylizacji zawierają informację, o parametrach tego cyklu oraz podpis osoby uwalniającej dany cykl po sprawdzeniu przebiegu tego cyklu przy pomocy wybranych wskaźników.

W skład systemu wchodzą:

  1. Koperta SteriPro z nadrukiem ułatwiającym sprawne zaprotokołowanie codziennych rutynowych kontroli;
  2. Etykiety podwójnie samoprzylepne o sześciu polach informacji ze wskaźnikami sterylizacji lub bez;
  3. Metkownica alfanumeryczna trzyrzędowa umożliwiająca ustawienie sześciu różnych informacji, drukowanie tych informacji w trzech rzędach w zaplanowanych polach na etykietach i naklejanie zadrukowanych etykiet na pakietach lub pojedynczych torebkach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: STERIGAT Sp. z o.o. z siedzibą 02-989 Warszawa ul. Zaściankowa 50

Pola wymagane
© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone