Stoly do kontroli i pakowania

Blat stołu jest wykonany z twardej laminowanej płyty o gr. 22 mm odpornej na korozję oraz działanie roztworów środków dezynfekcji powierzchniowej. Powierzchnia laminatu w kolorze jasnobeżowym, redukuje refleksy światła na jego powierzchni. Wszystkie krawędzie są gładkie i odporne na działanie roztworów środków dezynfekcji powierzchniowej. Stelaż stołu z profili zamkniętych wykonany jest ze stali malowanej proszkowo lub stali nierdzewnej 30x30x1,5. Konstrukcja stołu nie ogranicza dostępu do blatu. Nogi zakończone są stopkami wykonanymi z tworzywa sztucznego. Stopki umożliwiają regulację wysokości stołu w zakresie 10 mm.

Stół wyposażony jest w zespół 3 gniazd przyłączeniowych (230V) do odbiorników elektrycznych, nadstawkę, 2 półki umieszczone na wysokości 300 i 550 mm nad powierzchnią roboczą, oświetlenie, jedną szafkę szufladową z każdej strony. Lekka konstrukcja stołu zapewnia łatwe utrzymywanie go w czystości. Półki mocowane są na wspornikach wykonanych ze stali nierdzewnej.

Liczba stanowisk pracy - w zależności od typu dwa lub jedno.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: STERIGAT Sp. z o.o. z siedzibą 02-989 Warszawa ul. Zaściankowa 50

Pola wymagane
© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone