ProWrap SMX 2

STERIKING® ProWrap SMX to nowy rodzaj wysoko specjalistycznych opakowań sterylizacyjnych w formie arkuszy o różnych wymiarach. Najwyższy poziom technologii, który został zastosowany przy ich tworzeniu pozwolił osiągnąć unikalny wielowarstwowy produkt. Połączone warstwy polipropylenowe (PP) – trzy typu "splątane włókna " (spunbonded) (S) oraz dwie typu stopiona warstwa przepuszczalna (meltblown)) (M) tworzą strukturę SSMMS, która zapewnia wyjątkowo wytrzymałą i niezawodnie filtrującą barierę przeciw skażeniom mikrobiologicznym. Związana struktura warstw PP to podstawowy składnik opakowania, który skutecznie eliminuje jakiekolwiek ryzyko rozdarcia.

Opakowania STERIKING® ProWrap SMX służą do zawijania pakietów opatrunkowych i tac z narzędziami chirurgicznymi przeznaczonych do sterylizacji parą wodną, tlenkiem etylenu, formaldehydem bądź do sterylizacji plazmowej. Doskonale nadają się jako wewnętrzne opakowanie kontenerów sterylizacyjnych jak również do zawijania średnich i dużych tac sterylizacyjnych. Są one również doskonałe do użycia w połączeniu z tradycyjnymi papierami krepowymi bądź włókninami. Są to materiały jednorazowego użycia.

Do zawijania średniej i dużej wielkości tac chirurgicznych oraz jako wewnętrzne opakowanie kontenerów sterylizacyjnych.

Dostępny typoszereg

Kod              Rozmiar (cm)        Opakowanie handlowe
SMX-2 75 75 X 75 200
SMX-2 90 90 X 90 120
SMX-2 100 100 X 100 120
SMX-2 120 120 X 120 120

 


 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: STERIGAT Sp. z o.o. z siedzibą 02-989 Warszawa ul. Zaściankowa 50

Pola wymagane
© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone