Pojemniki i drobne wyposażenie

Tace, kosze pojemniki transportowe - POBIERZ KATALOG

W strefie artykułów czystych sterylizatorni następuje rozładunek myjni dezynfektorów oraz odbiór poprzez okienko podawcze artykułów mytych ręcznie. Tu odbywa się sortowanie, kontrola i pakowanie czystych, wydezynfekowanych artykułów w celu poddania ich sterylizacji.
Aby uzyskać najlepszy wynik w procesie sterylizacji, wszystkie czynności podczas reprocesowania narzędzi takie jak m.in. kontrola, pakowanie, przenoszenie i składowanie muszą być wykonywane w odpowiedni sposób i w higienicznych warunkach i przy użyciu właściwych materiałów.
Prawidłowo zamknięte opakowania umożliwiają sterylizację i zapewniają ochronę sprzętu medycznego przed skażeniem aż do jego użycia w zabiegu operacyjnym.
Wyroby medyczne, których używamy dla pacjentów muszą być sterylizowane w opakowaniu. Opakowanie chroni przed wilgocią, kurzem i kontaminacją wtórną drobnoustrojami. Gwarantuje również zachowanie sterylności od momentu wyjęcia ze sterylizatora, poprzez okres przechowywania do momentu użycia. Artykuły nieopakowane po wyjęciu ze sterylizatora tracą sterylność.
Oferta nasza obejmuje różnego rodzaju wózki magazynowo-transportowe, zgrzewarki, obcinarki, drobne akcesoria typu osłonki na ostrza, filtry do kontenerów, tace sterylizacyjne, maty do tac, opakowania jednokrotnego użytku takie jak papiery, włókniny, torebki czy rękawy papierowo-foliowe oraz wielokrotnego użytku, wskaźniki do monitorowania wszystkich rodzajów procesów sterylizacji jak i inne urządzenia wykorzystywane w strefie czystej sterylizatorni. Usprawniają one pracę personelu oraz pozwalają na właściwe udokumentowanie zachowania wszystkich procedur całego procesu sterylizacji.

 

© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone