Pakiet testowy Bowiego-Dicka (Bowie-Dick Test Pack) 121°C

 Getinge Assured Bowie-Dick Test Pack 121°C — pakiet testowy Bowiego-Dicka 121°C służy do codziennej kontroli sterylizatorów parowych pracujących w temperaturze 121°C. Pakiet testowy jest zapakowany w łatwym do otwarcia pudełku i jest przeznaczony dla sterylizatorów z cyklami określonymi w EN ISO 11140-4.

Jeśli po wytworzeniu próżni w komorze sterylizatora nie ma dostrzegalnej ilości powietrza, para wodna przedostanie się do środka pakietu testowego, zmieniając barwę wskaźnika na jednolicie czarną, co oznacza prawidłowy wynik testu. Jeśli jest obecna niewielka ilość powietrza, która jest jednak na tyle duża, aby spowodować spadek temperatury o 2 stopnie, powietrze przedostanie się do środka pakietu testowego, co sprawi, że środek arkusza testowego pozostanie niebieski lub szary, a nie jednolicie czarny. To oznacza nieprawidłowy wynik testu.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: STERIGAT Sp. z o.o. z siedzibą 02-989 Warszawa ul. Zaściankowa 50

Pola wymagane
© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone