przesuń w lewo
przesuń w lewo

Myjnia dezynfektory AMIGO (Getinge 600)

Myjnie dezynfektory serii AMIGO (dawna nazwa GETINGE 600) są przeznaczone do opróżniania, mycia i dezynfekcji kaczek, basenów i innych utensyliów. Termicznie i akustycznie izolowane obudowa myjni jak również i komora wykonane są ze stali nierdzewnej.Wszystkie myjnie-dezynfektory serii AMIGO są ładowane od góry i mogą być używane do:

• opróżniania naczyń (zastępując tradycyjny zlew do nieczystości ze spłukiwaniem);

• mycia i dezynfekcji kaczek, basenów, etc

Eliminuje to konieczność posiadania w brudowniku oddzielnego urządzenia do opróżniania naczyń oraz oddzielnego urządzenia do ich dezynfekcji, co oszczędza czas, miejsce i koszty.

Aby obsługa i manipulowanie obrabianymi artykułami były wygodniejsze i aby uniknąć zabrudzenia czystych rąk, każdy model myjni AMIGO wyposażony jest w pedał do otwierania i zamykania pokrywy, który może być również używany do rozpoczynania najczęściej używanego programu.

W czasie każdego procesu dezynfekowane są również komora, orurowanie, dysze oraz inne elementy myjni. Oznacza to, że po procesie w urządzeniu nie pozostają żadne zanieczyszczenia mikrobiologiczne.

Myjnia może być wyposażona w urządzenie obrotowe mające na celu uproszczenie obsługi i eliminujące rozpryskiwania płynów.

Opróżnianie zachodzi dopiero po całkowitym zamknięciu pokrywy. Dyszę obrotową, w którą wyposażona jest myjnia zaprojektowano tak, aby uciążliwe i lepkie zanieczyszczenia były usunięte przed rozpoczęciem procesu dezynfekcji termicznej. Końcowy efekt mycia jest zachowany bez względu na ciśnienie wody zasilającej.

Po zakończeniu procesu mycia/dezynfekcji pokrywa uchyla się automatycznie na wysokość ok. 10 cm Przyspiesza to suszenie, dzięki czemu wsad staje się suchy i wystudzony w bardzo krótkim czasie. Automatycznie otwierana pokrywa umożliwia wyjęcie czystego i zdezynfekowanego wyposażenia szpitalnego czystymi rękoma bez konieczności dotykania zanieczyszczonych zewnętrznych elementów urządzenia.

Pełny proces – od opróżnienia do mycia i dezynfekcji – trwa tylko 4-7 minut. Ładowane od góry myjnie-dezynfektory serii GETINGE 600 zostały zaprojektowane tak, że przednia część urządzenia jest niższa niż jego tył. Komora jest pochylona, co ułatwia jej załadunek, opróżnianie i kontrolę.

Podstawowe cechy :

- ładowana od góry
- automatyczne suszenie
- pełny proces 4 do 7 minut
- pedał do otwierania i zamykania pokrywy

Pojemność - 1 basen + 2 kaczki

Wymiary komory:

Wysokość - 400mm
Szerokość - 465mm
Głębokość – 380mm

 

Współpracujemy m.in. z:
getinge wipak valisafe
Copyright © 2011 STERIGAT. Wszelkie prawa zastrzeżone.