Pobierz nasz katalog

Myjnia dezynfektory AMIGO (Getinge 600)

Myjnie dezynfektory serii AMIGO (dawna nazwa GETINGE 600) są przeznaczone do opróżniania, mycia i dezynfekcji kaczek, basenów i innych utensyliów. Termicznie i akustycznie izolowane obudowa myjni jak również i komora wykonane są ze stali nierdzewnej.Wszystkie myjnie-dezynfektory serii AMIGO są ładowane od góry i mogą być używane do:

• opróżniania naczyń (zastępując tradycyjny zlew do nieczystości ze spłukiwaniem);

• mycia i dezynfekcji kaczek, basenów, etc

Eliminuje to konieczność posiadania w brudowniku oddzielnego urządzenia do opróżniania naczyń oraz oddzielnego urządzenia do ich dezynfekcji, co oszczędza czas, miejsce i koszty.

Aby obsługa i manipulowanie obrabianymi artykułami były wygodniejsze i aby uniknąć zabrudzenia czystych rąk, każdy model myjni AMIGO wyposażony jest w pedał do otwierania i zamykania pokrywy, który może być również używany do rozpoczynania najczęściej używanego programu.

W czasie każdego procesu dezynfekowane są również komora, orurowanie, dysze oraz inne elementy myjni. Oznacza to, że po procesie w urządzeniu nie pozostają żadne zanieczyszczenia mikrobiologiczne.

Myjnia może być wyposażona w urządzenie obrotowe mające na celu uproszczenie obsługi i eliminujące rozpryskiwania płynów.

Opróżnianie zachodzi dopiero po całkowitym zamknięciu pokrywy. Dyszę obrotową, w którą wyposażona jest myjnia zaprojektowano tak, aby uciążliwe i lepkie zanieczyszczenia były usunięte przed rozpoczęciem procesu dezynfekcji termicznej. Końcowy efekt mycia jest zachowany bez względu na ciśnienie wody zasilającej.

Po zakończeniu procesu mycia/dezynfekcji pokrywa uchyla się automatycznie na wysokość ok. 10 cm Przyspiesza to suszenie, dzięki czemu wsad staje się suchy i wystudzony w bardzo krótkim czasie. Automatycznie otwierana pokrywa umożliwia wyjęcie czystego i zdezynfekowanego wyposażenia szpitalnego czystymi rękoma bez konieczności dotykania zanieczyszczonych zewnętrznych elementów urządzenia.

Pełny proces – od opróżnienia do mycia i dezynfekcji – trwa tylko 4-7 minut. Ładowane od góry myjnie-dezynfektory serii GETINGE 600 zostały zaprojektowane tak, że przednia część urządzenia jest niższa niż jego tył. Komora jest pochylona, co ułatwia jej załadunek, opróżnianie i kontrolę.

Podstawowe cechy :

  • ładowana od góry
  • automatyczne suszenie
  • pełny proces 4 do 7 minut
  • pedał do otwierania i zamykania pokrywy
  • Pojemność - 1 basen + 2 kaczki

Wymiary komory:

  • Wysokość - 400mm
  • Szerokość - 465mm
  • Głębokość – 380mm

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: STERIGAT Sp. z o.o. z siedzibą 02-989 Warszawa ul. Zaściankowa 50

Pola wymagane
© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone