Myjnia dezynfektor seria 46

Myjnie dezynfektory serii GETINGE 46 oferują najlepsze mycie i dezynfekcję. Przetestowano je zgodnie z obowiązującymi normami. Spełniają wszystkie wymagania normy PN - EN ISO 15883. Standardowe szklane drzwi umożliwiają pełną kontrolę wzrokową procesu. Procesy są sterowane i nadzorowane przez system sterowania PACS 350. System ten posiada wiele funkcji bezpieczeństwa, monitorowania i zapewnia zadowalające wyniki pracy urządzenia.

Seria GETINGE 46 jest przystosowana do podłączenia do GETINGE T-DOC – komputerowego systemu pozwalającego na monitorowanie, dokumentację oraz ewidencję obiegu obrabianych artykułów. System ten eliminuje pracochłonną i niewygodną dokumentację papierową, jest znacznie wygodniejszy i pewniejszy, a ponadto jego skuteczność pozwala na szybki zwrot inwestycji.

T-DOC przechowuje wszystkie dane procesów ze wszystkich urządzeń. Możliwe jest przeanalizowania i sprawdzenie danego procesu w każdej chwili na podstawie wykresu graficznego lub danych liczbowych. Szybko, bezpiecznie i w prosty sposób.

Myjnie-dezynfektory serii 46 skutecznie suszą zewnętrzne i wewnętrzne powierzchnie instrumentów. Czas suszenia i temperatura mogą być przeprogramowane dla każdego programu poprzez panel sterowania. Seria GETINGE 46 zawiera urządzenia dla oddziałów, przychodni, oddziałów operacyjnych i działów centralnej sterylizacji.

Myjnie serii GETINGE 46 można zastosować do wszelkich artykułów – od podstawowego wyposażenia oddziałów do skomplikowanych narzędzi chirurgicznych. Można wymyć, zdezynfekować i wysuszyć każdy rodzaj narzędzi o kształcie cylindrycznym, również o małych średnicach.

Wybór odpowiedniego zestawu wyposażenia dodatkowego przeznaczonego dla działu, do którego myjnia-dezynfektor jest zakupiona zapewnia oszczędną eksploatację urządzenia od pierwszego uruchomienia procesu. Jeszcze większą ekonomiczność można uzyskać przez wybór odpowiedniego modelu z serii GETINGE 46 dla kilku różnych oddziałów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: STERIGAT Sp. z o.o. z siedzibą 02-989 Warszawa ul. Zaściankowa 50

Pola wymagane
© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone