przesuń w lewo
przesuń w lewo

Myjnia dezynfektor Getinge seria 8666/8668

NAJWYŻSZA TECHNOLOGIA MYCIA I DEZYNFEKCJI

GETINGE 8666/8668 to myjnia dezynfektor spełniająca najbardziej surowe wymagania dotyczące mycia i dezynfekcji dla działów centralnej sterylizacji i bloków operacyjnych. Podobnie jak czynność załadunku i rozładunku, wybór programu może być również zautomatyzowany, system może obsługiwać jednocześnie do trzech wózków wsadowych.

Automatyczny wybór programu

Gdy zainstalowana jest funkcja automatycznego wyboru programu myjnia GETINGE 8666/8668 potrafi odczytać kody magnetyczne na różnych wózkach wsadowych i następnie wybrać odpowiedni program. W ten sposób można uniknąć błędu podczas manualnego ustawiania programu przez obsługę i zaoszczędzić czas, który normalnie byłby na to wykorzystany. Jest to głównie ważne przy myjniach o dużej wydajności.

Bezpieczna budowa drzwi

Podczas otwierania drzwi myjni GETINGE 8666/8668 są opuszczane do dołu. W ten sposób wykluczona jest możliwość wypadku spowodowanego ich opadnięciem. Co więcej, dźwiękoszczelne i termo-izolowane drzwi posiadają okno wykonane z bezpiecznego szkła, co umożliwia monitorowanie w każdej chwili procesu wewnątrz podświetlonej komory.

Zintegrowana suszarka

Zintegrowany system suszenia w myjni GETINGE 8666/8668 zapewnia, że myte przedmioty są idealnie wysuszone z każdej strony. Podczas suszenia kolb, narzędzi rurowych lub podobnych, gorące powietrze jest podawane przez ramiona myjące wózków wsadowych. Zapobiega to odkładaniu się wapnia na mytych przedmiotach. Wyrzucane powietrze jest pozbawione wilgoci i schłodzone przez skraplacz chłodzony wodą.

Nowa wersja myjni to myjnia GETINGE 88 TURBO.

 

Współpracujemy m.in. z:
getinge wipak valisafe
Copyright © 2011 STERIGAT. Wszelkie prawa zastrzeżone.