przesuń w lewo
przesuń w lewo

Lampa z podświetlaną soczewką

Osłonięte, energooszczędne źródło światła pozwala na ograniczenie emisji ciepła podczas pracy. Lampy dostarczane są z uchwytem mocującym do stołu oraz osłoną zabezpieczającą przed osadzaniem się na soczewce kurzu. Osłona dodatkowo zabezpiecza przed niekontrolowanym działaniem soczewki skupiającej światło i powodującej niekontrolowany wzrost temperatury oświetlanej powierzchni. Wszystkie elementy lamp wykonane są z materiałów zabezpieczonych przed działaniem korozji.
Dostępne są dwa modele lamp z soczewką:

Lampa z soczewką powiększająca Deluxe – wyposażona w soczewkę o średnicy 190 mm o standardowym powiększeniu +3 dioptrie (1,75 razy). Oświetlenie powiększanej powierzchni realizowane jest za pomocą dwóch    13 W energooszczędnych świetlówek LED. Lampa wyposażona jest w dwa niezależne wyłączniki oświetlenia, po jednym dla każdej ze świetlówek. Zasilanie: 230 V/240 V.

Lampa z soczewką powiększająca Standard – wyposażona w soczewkę o średnicy 127 mm o standardowym powiększeniu +3 dioptrie (1,75 razy). Oświetlenie powiększanej powierzchni realizowane jest za pomocą         owalnej 22 W energooszczędnej świetlówki. Lampa wyposażona jest w wyłącznik oświetlenia. Zasilanie: 230 V/240 V.

Współpracujemy m.in. z:
getinge wipak valisafe
Copyright © 2011 STERIGAT. Wszelkie prawa zastrzeżone.