Lampa z podświetlaną soczewką

Osłonięte, energooszczędne źródło światła pozwala na ograniczenie emisji ciepła podczas pracy. Lampy dostarczane są z uchwytem mocującym do stołu oraz osłoną zabezpieczającą przed osadzaniem się na soczewce kurzu. Osłona dodatkowo zabezpiecza przed niekontrolowanym działaniem soczewki skupiającej światło i powodującej niekontrolowany wzrost temperatury oświetlanej powierzchni. Wszystkie elementy lamp wykonane są z materiałów zabezpieczonych przed działaniem korozji.
Dostępne są dwa modele lamp z soczewką:

Lampa z soczewką powiększająca Deluxe – wyposażona w soczewkę o średnicy 190 mm o standardowym powiększeniu +3 dioptrie (1,75 razy). Oświetlenie powiększanej powierzchni realizowane jest za pomocą dwóch    13 W energooszczędnych świetlówek LED. Lampa wyposażona jest w dwa niezależne wyłączniki oświetlenia, po jednym dla każdej ze świetlówek. Zasilanie: 230 V/240 V.

Lampa z soczewką powiększająca Standard – wyposażona w soczewkę o średnicy 127 mm o standardowym powiększeniu +3 dioptrie (1,75 razy). Oświetlenie powiększanej powierzchni realizowane jest za pomocą         owalnej 22 W energooszczędnej świetlówki. Lampa wyposażona jest w wyłącznik oświetlenia. Zasilanie: 230 V/240 V.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: STERIGAT Sp. z o.o. z siedzibą 02-989 Warszawa ul. Zaściankowa 50

Pola wymagane
© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone