przesuń w lewo
przesuń w lewo

Dozownik Getinge Clean

Dozownik Getinge Clean to wielofunkcyjny i łatwy w obsłudze system dozowania detergentów zapewniający większą kontrolę nad myciem ręcznym w komorze zlewozmywaka.

Dozownik Getinge dostarcza detergenty Getinge Clean Enzymatic do komory zlewozmywakowej przeznaczonej do wstępnego mycia, w której różne artykuły są namaczane i myte ręcznie. System dozowania jest wyposażony w sterowaną mikroprocesorowo pompę perystaltyczną, która dostarcza dokładną ilość środków chemicznych o optymalnej temperaturze i stężeniu zgodnie z zaleceniami producenta.

Instalacja dozownika Getinge jest łatwa. Zazwyczaj jest on montowany na ścianie, na której znajduje się zlewozmywak (zgodnie z lokalnymi przepisami). Dozownik może być także stosowany do dozowania detergentów do komór myjni ultradźwiękowych, a do jego automatycznego uzupełniania może być wykorzystywany centralny system dozowania — Getinge Clean Management System (CMS).

• Brak odpadów występujących podczas ręcznego przygotowywania roztworów roboczych
• Umożliwia uzyskanie właściwych stężeń roztworów roboczych
• Użytkownik jest powiadamiany, gdy temperatura roztworu myjącego spadnie poniżej zakresu, w którym detergent jest skuteczny
• Możliwość stosowania detergentów Getinge Clean Enzymatic i Getinge Clean Universal
• Zdalny przełącznik lub pedał umożliwiający łatwą i ergonomiczną obsługę (opcjonalnie)
• Łatwa instalacja

 

Współpracujemy m.in. z:
getinge wipak valisafe
Copyright © 2011 STERIGAT. Wszelkie prawa zastrzeżone.