Pobierz nasz katalog

Atramentowy test kontroli zgrzewu W.SDT 30B

Atramentowe testy kontroli wydajności urządzeń zgrzewających i szczelności opakowań sterylizacyjnych papierowo-foliowych.

Test wykonuje się przed procesem sterylizacji. W.SDT 30B mogą być używane jako część kwalifikacji operacyjnej (OQ) podczas walidacji procesu pakowania oraz w ramach rutynowych testów. Zalecane do stosowania raz w tygodniu i za każdym razem, gdy istnieje podejrzenie braku szczelności opakowania.

Do środka torebki należy włożyć saszetkę skierowaną strzałką w stronę miejsca, gdzie będzie wykonany zgrzew. Po zgrzaniu torebki, na płaskiej powierzchni wciskamy zawartość saszetki do wnętrza zgrzanego opakowania. Wszelkie defekty, takie jak nieszczelne kanały, można zauważyć w ciągu 5 sekund od wciśnięcia atramentu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: STERIGAT Sp. z o.o. z siedzibą 02-989 Warszawa ul. Zaściankowa 50

Pola wymagane
© Sterigat.pl Wszelkie prawa zastrzeżone